• Gelişmiş Bir Toplum İçin Çocuklara Doğru Bir Adım Daha!

Kendine Terapist Workshop Programı

NE OLURSA ERTELEMEKTEN VAZGEÇİP İLK ADIMI ATARSIN?

“Yüzebilmek” için teknik açıdan gerekli tüm bilgileri ezberlemiş olsak, yapılacak yazılı bir sınavdan tam puan alırız. Tam puan almış olmak yüzmeyi bildiğimiz anlamına gelir mi? Yaşam ezber midir bir deneyim mi? Yaşama dair herhangi bir durumu ve/veya yüzmeyi deneyimlemeden beklenmedik bir anda denize düştüğümüzde ezberlediğimiz anda alt üst olmuyor mu? Yaşamın sonu oluyor anında yaşamın kaynağı olan “SU”…

 

SÜREÇ:

Kesin kayıt ve katılım için öncelikle MaviTaç Samsun ofisinde yüz yüze yapılacak bir saatlik TANITIM ve DEMO sunuma BAŞVURU YAP.

Sınırlı sayıda (6 - 8 kişilik) gruplar halinde toplamda 40 saat ve 10 oturum olarak planlanmış workshop içerik ve yol haritasına VAKIF OL.

Hayatının devamında kendin ve sevdiklerin için kalıcı sorun çözme becerini geliştirmek adına 40 saat ayırmaya değer olup olmadığına KARAR VER.

 

YÖNTEM:

Programın tamamı canlandırma, ısınma oyunları, yaratıcı drama, ekip çalışması, beyin fırtınası, interaktif uygulamalar, resim ve masal çalışmaları,  çocuk oyunları, iletişim etkinlikleri gibi güncel yöntemlerle dizayn edilmiştir. Yoğun bir şekilde etkin empati içeren program, cevapları grup üyelerine keşfettiren "DÜŞÜN VE BUL" rehberliği sayesinde sadece öğrenme değil aslolan sorun çözme becerisini geliştirmektedir.

 

WORKSHOP PROGRAMINA KATILMAK İÇİN İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ:

İrem ÇELİK

552 733 73 62